Less Information
Gallery of photographs
 |
DSC_9212.jpg |
| Date/Time: | 2006:02:11 14:46:20 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/180 sec |
| Focal Length: | 70mm |
|
 |
DSC_9213.jpg |
| Date/Time: | 2006:02:11 14:48:41 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/1000 sec |
| Focal Length: | 48mm |
|
 |
DSC_9214.jpg |
| Date/Time: | 2006:02:11 14:58:44 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 9 |
| Exposure Time: | 1/750 sec |
| Focal Length: | 56mm |
|
 |
DSC_9215.jpg |
| Date/Time: | 2006:02:11 14:59:17 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 29 |
| Exposure Time: | 1/80 sec |
| Focal Length: | 70mm |
|
 |
DSC_9216.jpg |
| Date/Time: | 2006:02:11 15:02:31 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 10 |
| Exposure Time: | 1/500 sec |
| Focal Length: | 400mm |
|
 |
DSC_9217.jpg |
| Date/Time: | 2006:02:11 15:02:35 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 10 |
| Exposure Time: | 1/500 sec |
| Focal Length: | 400mm |
|
 |
DSC_9218.jpg |
| Date/Time: | 2006:02:11 15:09:25 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 10 |
| Exposure Time: | 1/800 sec |
| Focal Length: | 240mm |
|
 |
DSC_9219.jpg |
| Date/Time: | 2006:02:11 15:09:29 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 10 |
| Exposure Time: | 1/250 sec |
| Focal Length: | 240mm |
|