Less Information
Gallery of photographs
 |
DSC_8166.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:06 11:16:54 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 4.5 |
| Exposure Time: | 1/400 sec |
| Focal Length: | 80mm |
|
 |
DSC_8168.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:06 11:16:58 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 4.5 |
| Exposure Time: | 1/350 sec |
| Focal Length: | 80mm |
|
 |
DSC_8170.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:05 07:44:36 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 5.3 |
| Exposure Time: | 1/180 sec |
| Focal Length: | 270mm |
|
 |
DSC_8162.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:05 07:43:46 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 5.3 |
| Exposure Time: | 1/160 sec |
| Focal Length: | 230mm |
|
 |
DSC_8163.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:05 07:43:49 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 5.3 |
| Exposure Time: | 1/180 sec |
| Focal Length: | 230mm |
|
 |
DSC_8161.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:06 11:16:52 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 4.5 |
| Exposure Time: | 1/320 sec |
| Focal Length: | 50mm |
|
 |
DSC_8159.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:06 11:16:48 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 4 |
| Exposure Time: | 1/350 sec |
| Focal Length: | 29mm |
|
 |
DSC_8158.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:06 11:16:47 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 3.8 |
| Exposure Time: | 1/400 sec |
| Focal Length: | 22mm |
|
 |
DSC_8157.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:06 11:16:45 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 4.5 |
| Exposure Time: | 1/320 sec |
| Focal Length: | 48mm |
|
 |
DSC_8156.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:06 11:16:44 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 4.5 |
| Exposure Time: | 1/320 sec |
| Focal Length: | 48mm |
|
 |
DSC_8154.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:05 07:41:48 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 5.3 |
| Exposure Time: | 1/200 sec |
| Focal Length: | 220mm |
|
 |
DSC_8152.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:05 07:41:07 |
| ISO: | 500 |
| F Number: | 5.6 |
| Exposure Time: | 1/250 sec |
| Focal Length: | 400mm |
|
 |
DSC_8151.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:06 11:16:42 |
| ISO: | 500 |
| F Number: | 4.5 |
| Exposure Time: | 1/750 sec |
| Focal Length: | 80mm |
|
 |
DSC_8150.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:05 07:40:30 |
| ISO: | 500 |
| F Number: | 5.6 |
| Exposure Time: | 1/320 sec |
| Focal Length: | 400mm |
|
 |
DSC_8148.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:05 07:40:22 |
| ISO: | 500 |
| F Number: | 5.6 |
| Exposure Time: | 1/350 sec |
| Focal Length: | 400mm |
|
 |
DSC_8146.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:05 07:40:12 |
| ISO: | 500 |
| F Number: | 5.3 |
| Exposure Time: | 1/500 sec |
| Focal Length: | 280mm |
|
 |
DSC_8143.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:06 11:16:38 |
| ISO: | 500 |
| F Number: | 4.5 |
| Exposure Time: | 1/640 sec |
| Focal Length: | 70mm |
|
 |
DSC_8144.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:06 11:16:40 |
| ISO: | 500 |
| F Number: | 4.5 |
| Exposure Time: | 1/400 sec |
| Focal Length: | 70mm |
|
 |
DSC_8164.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:05 07:43:59 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 5.3 |
| Exposure Time: | 1/200 sec |
| Focal Length: | 195mm |
|
 |
DSC_8165.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:05 07:44:06 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 5 |
| Exposure Time: | 1/250 sec |
| Focal Length: | 120mm |
|
 |
DSC_8166.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:06 11:16:54 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 4.5 |
| Exposure Time: | 1/400 sec |
| Focal Length: | 80mm |
|
 |
DSC_8170.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:05 07:44:36 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 5.3 |
| Exposure Time: | 1/180 sec |
| Focal Length: | 270mm |
|
 |
DSC_8172.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:05 07:44:48 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 5 |
| Exposure Time: | 1/60 sec |
| Focal Length: | 120mm |
|
 |
DSC_8174.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:05 07:46:16 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 5 |
| Exposure Time: | 1/500 sec |
| Focal Length: | 135mm |
|
 |
DSC_8175.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:05 07:46:21 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 5 |
| Exposure Time: | 1/320 sec |
| Focal Length: | 116mm |
|
 |
DSC_8176.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:05 07:48:31 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 5.3 |
| Exposure Time: | 1/80 sec |
| Focal Length: | 195mm |
|