Less Information
Gallery of photographs
 |
DSC_8372.jpg |
| Date/Time: | 2005:12:11 13:20:27 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 7.1 |
| Exposure Time: | 1/200 sec |
| Focal Length: | 56mm |
|
 |
DSC_8379.jpg |
| Date/Time: | 2005:12:11 13:22:35 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/640 sec |
| Focal Length: | 340mm |
|
 |
DSC_8385.jpg |
| Date/Time: | 2005:12:11 13:25:57 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/1600 sec |
| Focal Length: | 400mm |
|
 |
DSC_8391.jpg |
| Date/Time: | 2005:12:11 13:26:15 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/500 sec |
| Focal Length: | 400mm |
|
 |
DSC_8394.jpg |
| Date/Time: | 2005:12:11 13:35:21 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/750 sec |
| Focal Length: | 400mm |
|