Less Information
Gallery of photographs
 |
DSC_8299.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:26 11:05:23 |
| ISO: | 320 |
| F Number: | 7.1 |
| Exposure Time: | 1/1300 sec |
| Focal Length: | 70mm |
|
 |
DSC_8301.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:26 11:06:00 |
| ISO: | 320 |
| F Number: | 7.1 |
| Exposure Time: | 1/1500 sec |
| Focal Length: | 18mm |
|
 |
DSC_8304.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:26 11:06:05 |
| ISO: | 320 |
| F Number: | 7.1 |
| Exposure Time: | 1/1600 sec |
| Focal Length: | 18mm |
|
 |
DSC_8305.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:26 11:06:26 |
| ISO: | 320 |
| F Number: | 7.1 |
| Exposure Time: | 1/1500 sec |
| Focal Length: | 18mm |
|
 |
DSC_8306.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:26 11:06:27 |
| ISO: | 320 |
| F Number: | 7.1 |
| Exposure Time: | 1/1500 sec |
| Focal Length: | 18mm |
|
 |
DSC_8310.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:26 11:09:21 |
| ISO: | 320 |
| F Number: | 7.1 |
| Exposure Time: | 1/2000 sec |
| Focal Length: | 80mm |
|
 |
DSC_8311.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:26 11:09:35 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 10 |
| Exposure Time: | 1/320 sec |
| Focal Length: | 210mm |
|
 |
DSC_8312.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:26 11:09:42 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/640 sec |
| Focal Length: | 400mm |
|
 |
DSC_8317.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:26 11:10:08 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/500 sec |
| Focal Length: | 175mm |
|
 |
DSC_8316.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:26 11:09:57 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/500 sec |
| Focal Length: | 400mm |
|
 |
DSC_8318.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:26 11:10:38 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/1000 sec |
| Focal Length: | 175mm |
|
 |
DSC_8324.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:26 11:11:47 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/800 sec |
| Focal Length: | 280mm |
|
 |
DSC_8325.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:26 11:11:52 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/1000 sec |
| Focal Length: | 80mm |
|
 |
DSC_8328.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:26 11:12:29 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/750 sec |
| Focal Length: | 25mm |
|
 |
DSC_8329.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:26 11:12:40 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/800 sec |
| Focal Length: | 18mm |
|
 |
DSC_8330.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:26 11:12:41 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/800 sec |
| Focal Length: | 18mm |
|
 |
DSC_8331.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:26 11:15:05 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/500 sec |
| Focal Length: | 27mm |
|
 |
DSC_8333.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:26 11:15:10 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/640 sec |
| Focal Length: | 18mm |
|
 |
DSC_8335.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:26 11:15:27 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/640 sec |
| Focal Length: | 56mm |
|
 |
DSC_8338.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:26 11:15:28 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/640 sec |
| Focal Length: | 55mm |
|
 |
DSC_8339.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:26 11:15:38 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/400 sec |
| Focal Length: | 18mm |
|
 |
DSC_8345.jpg |
| Date/Time: | 2005:11:26 14:45:59 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/500 sec |
| Focal Length: | 70mm |
|