Less Information
Gallery of photographs
 |
DSC_8420.jpg |
| Date/Time: | 2005:12:11 15:00:19 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/640 sec |
| Focal Length: | 80mm |
|
 |
DSC_8422.jpg |
| Date/Time: | 2005:12:11 15:00:57 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/320 sec |
| Focal Length: | 80mm |
|
 |
DSC_8425.jpg |
| Date/Time: | 2005:12:11 15:01:13 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/350 sec |
| Focal Length: | 135mm |
|
 |
DSC_8429.jpg |
| Date/Time: | 2005:12:11 15:01:35 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 7.1 |
| Exposure Time: | 1/1000 sec |
| Focal Length: | 18mm |
|
 |
DSC_8431.jpg |
| Date/Time: | 2005:12:11 15:01:43 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 7.1 |
| Exposure Time: | 1/1000 sec |
| Focal Length: | 55mm |
|
 |
DSC_8433.jpg |
| Date/Time: | 2005:12:11 15:01:53 |
| ISO: | 200 |
| F Number: | 9 |
| Exposure Time: | 1/640 sec |
| Focal Length: | 70mm |
|