Less Information
Gallery of photographs
| _DSC0788.jpg |
| Date/Time: | 2006:09:03 10:57:37 |
| ISO: | 100 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/250 sec |
| Focal Length: | 25mm |
|
| _DSC0789.jpg |
| Date/Time: | 2006:09:03 10:57:46 |
| ISO: | 100 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/320 sec |
| Focal Length: | 25mm |
|
| _DSC0790.jpg |
| Date/Time: | 2006:09:03 10:57:51 |
| ISO: | 100 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/200 sec |
| Focal Length: | 70mm |
|
| _DSC0791.jpg |
| Date/Time: | 2006:09:03 10:58:03 |
| ISO: | 100 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/320 sec |
| Focal Length: | 70mm |
|
| _DSC0792.jpg |
| Date/Time: | 2006:09:03 10:58:45 |
| ISO: | 100 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/750 sec |
| Focal Length: | 18mm |
|
| _DSC0793.jpg |
| Date/Time: | 2006:09:03 10:59:20 |
| ISO: | 100 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/160 sec |
| Focal Length: | 70mm |
|
| _DSC0794.jpg |
| Date/Time: | 2006:09:03 10:59:25 |
| ISO: | 100 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/500 sec |
| Focal Length: | 18mm |
|
| _DSC0795.jpg |
| Date/Time: | 2006:09:03 10:59:27 |
| ISO: | 100 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/250 sec |
| Focal Length: | 35mm |
|
| _DSC0796.jpg |
| Date/Time: | 2006:09:03 10:59:29 |
| ISO: | 100 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/640 sec |
| Focal Length: | 35mm |
|
| _DSC0797.jpg |
| Date/Time: | 2006:09:03 10:59:31 |
| ISO: | 100 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/1000 sec |
| Focal Length: | 35mm |
|
| _DSC0798.jpg |
| Date/Time: | 2006:09:03 10:59:31 |
| ISO: | 100 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/1000 sec |
| Focal Length: | 35mm |
|
| _DSC0799.jpg |
| Date/Time: | 2006:09:03 10:59:36 |
| ISO: | 100 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/1000 sec |
| Focal Length: | 18mm |
|
| _DSC0800.jpg |
| Date/Time: | 2006:09:03 10:59:36 |
| ISO: | 100 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/1000 sec |
| Focal Length: | 18mm |
|
| _DSC0801.jpg |
| Date/Time: | 2006:09:03 10:59:42 |
| ISO: | 100 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/640 sec |
| Focal Length: | 70mm |
|
| _DSC0802.jpg |
| Date/Time: | 2006:09:03 10:59:47 |
| ISO: | 100 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/640 sec |
| Focal Length: | 62mm |
|
| _DSC0803.jpg |
| Date/Time: | 2006:09:03 11:00:01 |
| ISO: | 100 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/180 sec |
| Focal Length: | 35mm |
|
| _DSC0804.jpg |
| Date/Time: | 2006:09:03 11:00:04 |
| ISO: | 100 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/180 sec |
| Focal Length: | 35mm |
|
| _DSC0805.jpg |
| Date/Time: | 2006:09:03 11:00:08 |
| ISO: | 100 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/1000 sec |
| Focal Length: | 18mm |
|
| _DSC0806.jpg |
| Date/Time: | 2006:09:03 11:01:44 |
| ISO: | 100 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/1300 sec |
| Focal Length: | 18mm |
|
| _DSC0807.jpg |
| Date/Time: | 2006:09:03 11:02:27 |
| ISO: | 100 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/800 sec |
| Focal Length: | 18mm |
|
| _DSC0808.jpg |
| Date/Time: | 2006:09:03 11:03:12 |
| ISO: | 100 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/750 sec |
| Focal Length: | 70mm |
|
| _DSC0809.jpg |
| Date/Time: | 2006:09:03 11:03:18 |
| ISO: | 100 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/640 sec |
| Focal Length: | 27mm |
|
| _DSC0810.jpg |
| Date/Time: | 2006:09:03 11:03:19 |
| ISO: | 100 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/750 sec |
| Focal Length: | 18mm |
|
| _DSC0811.jpg |
| Date/Time: | 2006:09:03 11:03:19 |
| ISO: | 100 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/750 sec |
| Focal Length: | 18mm |
|
| _DSC0812.jpg |
| Date/Time: | 2006:09:03 11:03:21 |
| ISO: | 100 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/640 sec |
| Focal Length: | 18mm |
|
| _DSC0813.jpg |
| Date/Time: | 2006:09:03 11:03:21 |
| ISO: | 100 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/640 sec |
| Focal Length: | 18mm |
|
| _DSC0814.jpg |
| Date/Time: | 2006:09:03 11:05:22 |
| ISO: | 100 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/120 sec |
| Focal Length: | 70mm |
|
| _DSC0815.jpg |
| Date/Time: | 2006:09:03 11:05:44 |
| ISO: | 100 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/250 sec |
| Focal Length: | 60mm |
|
| _DSC0816.jpg |
| Date/Time: | 2006:09:03 11:06:23 |
| ISO: | 100 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/250 sec |
| Focal Length: | 18mm |
|
| _DSC0817.jpg |
| Date/Time: | 2006:09:03 11:06:25 |
| ISO: | 100 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/320 sec |
| Focal Length: | 18mm |
|
| _DSC0818.jpg |
| Date/Time: | 2006:09:03 11:12:46 |
| ISO: | 100 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/500 sec |
| Focal Length: | 18mm |
|
| _DSC0819.jpg |
| Date/Time: | 2006:09:03 11:13:18 |
| ISO: | 100 |
| F Number: | 8 |
| Exposure Time: | 1/200 sec |
| Focal Length: | 70mm |
|